Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Różycki: Oddaję się w ręce prezydenta

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

bobik 750x200

WIADOMOŚCI KIELCE

Różycki: Oddaję się w ręce prezydenta

Kielce / 11 kwietnia 2019 / Tekst

Czy Marcin Różycki pozostanie wiceprezydentem Kielc? W środę Kamil Suchański lider stowarzyszenia Bezpartyjny i Niezależny cofnął mu rekomendację. - Nie chce się zajmować tą sprawą. Oddaje się do dyspozycji pana prezydenta - tak skomentował decyzję Suchańskiego w programie "Debata w Radiu eM", Marcin Różycki. 

Cofnięcie rekomendacji Różyckiemu oznacza, że Kamil Suchański, na mocy umowy koalicyjnej, może wskazać daną osobę na fotel wiceprezydenta Kielc z ramienia stowarzyszenia Bezpartyjny i Niezależny. Prawdopodobnie będzie to Konrad Więch, z zawodu prawnik.

Jednak nie należy spodziewać się, że Marcin Różycki pożegna się z posadą wiceprezydenta. Ma on bardzo wysokie notowania w obozie Bogdana Wenty. - Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem wiceprezydentem. Świetnie sprawdza się w czasie strajku jak i innych wyzwań. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń - mówi Wenta.

Sam Różycki nie chce wdawać się w polityczną wojnę między Suchańskim a Wentą. - Nie chce zajmować się tą sprawą. Oddaje się do dyspozycji prezydenta. Mam na głowie strajk, reformę edukacji, nowy system w złobkach, promocję szkół zawodowych. Mam bardzo dużo pracy i oddaje się do dyspozycji mojego szefa, pana prezydenta. To co zdecyduje Bogdan Wenta, zostanie wykonane - powiedział Marcin Różycki.

ZOSTAW KOMENTARZ