Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
lotto082020

MIASTO

Rozrywkowe rozpoczęcie wakacji. Za nami targi GameOn

sobota, 23 czerwca 2018 13:59 / Autor: Bartłomiej Pać
Bartłomiej Pać

Ostatni weekend czerwca oznacza rozpoczęcie wakacji, ale nie tylko. To także wielka uczta dla graczy i miłosników gier, a wszystko to za sprawą odbywającego się w Tragach Kiece konwentu gier i rozrywki GameOn.

Hale kieleckich targów zapełniły się ogromną liczbą nie tylko młodych, ale także i starszych. Na GameOn można było podziwiać zmagania e-sportowców podczas finałów Polskiej Ligi E-sportowej, spotkać się z ulubionymi YouTuberami, sprawdzić nowe tytuły gier czy odwiedzić specjalnie utworzoną strefę retro. Dla zwiedzających i gości organizatorzy przygotowali również wiele ciekawych konkursów z nagrodami.

- GameOn jest dla mnie takim małym świętem gier. Jest formą pokazania ich jako czegoś, przy czym nie tylko możemy spędzić miło czas, ale też rozwijać nasze pasje czy zainteresowania na przykład muzyką, dzięki właśnie grom o takiej tematyce. W tym roku wystawcy zgromadzili się w trzech halach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie- mówił w rozmowie z naszym reporterem jeden z organizatorów strefy muzycznej.

Tegoroczna edycja GameOn była już piątą, a fani konwentu już zbierają siły na przyszły rok.

 

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO