Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Rozrywkowe rozpoczęcie wakacji. Za nami targi GameOn

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Rozrywkowe rozpoczęcie wakacji. Za nami targi GameOn

Kielce / 23 czerwca 2018 / Tekst

Ostatni weekend czerwca oznacza rozpoczęcie wakacji, ale nie tylko. To także wielka uczta dla graczy i miłosników gier, a wszystko to za sprawą odbywającego się w Tragach Kiece konwentu gier i rozrywki GameOn.

Hale kieleckich targów zapełniły się ogromną liczbą nie tylko młodych, ale także i starszych. Na GameOn można było podziwiać zmagania e-sportowców podczas finałów Polskiej Ligi E-sportowej, spotkać się z ulubionymi YouTuberami, sprawdzić nowe tytuły gier czy odwiedzić specjalnie utworzoną strefę retro. Dla zwiedzających i gości organizatorzy przygotowali również wiele ciekawych konkursów z nagrodami.

- GameOn jest dla mnie takim małym świętem gier. Jest formą pokazania ich jako czegoś, przy czym nie tylko możemy spędzić miło czas, ale też rozwijać nasze pasje czy zainteresowania na przykład muzyką, dzięki właśnie grom o takiej tematyce. W tym roku wystawcy zgromadzili się w trzech halach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie- mówił w rozmowie z naszym reporterem jeden z organizatorów strefy muzycznej.

Tegoroczna edycja GameOn była już piątą, a fani konwentu już zbierają siły na przyszły rok.

 

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna