Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

"Przemysłowa wiosna" zawita w Targach Kielce

piątek, 22 marca 2019 14:10 / Autor: Beata Kwieczko
Fot. Targi Kielce
Beata Kwieczko

W najbliższy wtorek rozpocznie się „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce”. Jedną z najważniejszych imprez tego cyklu są Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL. Podczas 12 targów STOM-TOOL 2019 pojawią się liczni producenci obrabiarek oferujący najwyższej klasy maszyny i urządzenia.

- Pod tą nazwą kryje się jedenaście bardzo branżowych, przemysłowych wystaw, czyli wszystko co wiąże się z obrabianiem metali, czyli obrabiarki, giętarki, wycinarki, lasery, zrobotyzowane linie przemysłowe, ale również rzeczy bardzo nowoczesne technologicznie. Jedną z tych wystaw są dni druku 3D, które urosły nam do rangi najważniejszego wydarzenia branży szybkiego prototypowania w naszej części Europy. Dziś ta impreza zajmuje prawie 1400 metrów kwadratowych, uczestniczy w niej niemal stu wystawców, w tym roku będzie drukowanie metalem - mówi Urszula Kołodziejczyk, PR menager Targi Kielce.

"Przemysłowa wiosna" wygląda imponująco zwłaszcza w liczbach. Na targach we wszystkich halach Targów Kielce będzie pracowało 500 maszyn o łącznej wadze 900 ton. Wydarzenie potrwa do 28 marca.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO