Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Przemysłowa Jesień w Targach Kielce

środa, 26 września 2018 14:11 / Autor: Michał Łosiak
Michał Łosiak

Najważniejsze firmy na świecie z branży odlewniczej, a także dostawcy surowców i komponentów uczestniczą w „Przemysłowej Jesieni” zorganizowanej w Targach Kielce. Głównym punktem imprezy była wizyta uczestników Światowego Kongresu Odlewnictwa.

Ponad 300 wystawców z 37 krajów świata bierze udział w targach METAL oraz towarzyszącym im targach ALUMINIUM & NONFERMET, RECYKLING i HEAT TREATMENT. – To wyjątkowe wydarzenie, bo udało nam się doprowadzić do wizyty uczestników Światowego Kongresu Odlewnictwa. Jest wyjątkowo duża liczba wystawców. Zadebiutował nowy salon obróbki cieplnej. Mówimy więc o poziomie międzynarodowym – tłumaczył Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce. – To wielka szansa dla nas, ale i dla wystawców. Będą mogli oni zaprezentować swój potencjał przed najlepszymi ekspertami z branży – wyjaśniał Piotr Pawelec, menedżer projektu.

Ważnym punktem imprezy są seminaria i warsztaty, takie jak spotkanie dotyczące włoskiego rynku odlewniczego, a także druku 3D metalem. Wystawcy prezentują wiele branżowych nowości. Gościem honorowych jest Chińskie Stowarzyszenie Odlewnicze, które jest zainteresowane Polską, krajem będącym ważnym węzłem komunikacyjnym i logistycznym łączącym Eurazję.

Patronat na targami objęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Rozwoju.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO