Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
lotto082020

MIASTO

Przemysł w Targach Kielce

środa, 04 kwietnia 2018 13:48 / Autor: Iwona Gajewska-Wrona
Iwona Gajewska-Wrona

Już 10 kwietnia do Targów Kielce zawita „Przemysłowa Wiosna”. W ramach tej corocznej imprezy już po raz jedenasty odbędą się między innymi Targi Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING.

Do 12 kwietnia zwiedzający będą mogli zobaczyć innowacyjne technologie, m.in.: transportu i systemów składowania blach, cięcia, gięcia i formowania blach, obróbki rur i profili jak również technologie obróbki powierzchniowej blach.

W tym samym czasie, także po raz jedenasty, obywać się będą Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL poświęcone narzędziom i maszynom CNC do obróbki metali.

Tradycyjnie „Przemysłowej Wiośnie” towarzyszyć  będą Dni Druku 3D. -  Z roku na rok impreza ta gromadzi coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się Drukiem 3D. Ekspozycja poprzedniej edycji zajęła cała jedną halę, a najnowocześniejsze rozwiązania prototypowania 3D obejrzało przez trzy dni niemal 12 tysięcy zwiedzających. W targach uczestniczą również przedstawiciele branży skanowania 3d oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania– czytamy na stronie Targów Kielce.

Tegoroczną nowością będzie z kolei specjalistyczna wystawa: „STOM-ROBOTICS”  poświęcona robotom przemysłowym.   Partnerem tego wydarzenia została firma YASKAWA -jeden z największych na świecie producentów robotów przemysłowych, falowników, serwonapędów oraz kontrolerów ruchu.  

W skład „Przemysłowej Wiosny” wchodzą także:  STOM LASER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPOSURFACE, PNEUMATICON, CONTROL-STOM oraz Targi TEiA.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO