Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
lotto082020

MIASTO

Przemysł na Targach Kielce

wtorek, 10 kwietnia 2018 15:23 / Autor: Tygodnik eM Kielce
Tygodnik eM Kielce

Już 10 kwietnia do Targów Kielce zawita „Przemysłowa Wiosna”. W ramach tej corocznej imprezy już po raz jedenasty odbędą się Targi Obróbki Blach i Cięcia „Stom-blech & Cutting” oraz szereg imprez towarzyszących. Do 12 kwietnia zwiedzający będą mogli zobaczyć innowacyjne technologie między innymi transportu i składowania blach, ich cięcia, gięcia oraz formowania, obróbki rur i profili jak również obróbki powierzchniowej blach. W tym samym czasie, także po raz jedenasty, odbywać się będą Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi „Stom-Tool”, poświęcone narzędziom i maszynom CNC do obróbki metali.

Tradycyjnie „Przemysłowej Wiośnie” towarzyszyć będą Dni Druku 3D. Z roku na rok gromadzą one coraz więcej profesjonalnych firm zajmujących się technologią druku 3D. Poprzednia edycja zajęła jedną halę, a najnowocześniejsze rozwiązania  3D obejrzało przez trzy dni niemal 12 tysięcy zwiedzających. W targach uczestniczyć będą również przedstawiciele branży skanowania 3D.

Tegoroczną nowością będzie specjalistyczna wystawa „Stom-Robotics”, poświęcona robotom przemysłowym. Partnerem tego wydarzenia została firma „Yaskawa”, jeden z największych na świecie producentów robotów przemysłowych, falowników, serwonapędów oraz kontrolerów ruchu.  Dodajmy, że na „Przemysłową Wiosnę” składają się także:  „Stom-Laser”, „Spawalnictwo”, „Wirtoprocesy”, „Exposurface”, „Pneumaticon”, „Control-Stom” oraz Targi TEiA.

Iwona Gajewska-Wrona

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO