Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Praca szukała człowieka

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Praca szukała człowieka

Kielce / 12 września 2018 / Tekst

Ponad 800 miejsc pracy w różnych zawodach oraz branżach w Polsce, jak i zagranicą czekało na wszystkich zainteresowanych podczas ostatnich już w tym roku Plenerowych Targów Pracy na kieleckim Rynku.

Pracodawcy poszukiwali wykwalifikowanej kadry m.in. elektryka, mechanika maszyn i urządzeń, czy posadzkarzy, ale też kelnerów, kucharzy, opiekunów osób starszych, kontrolerów biletów, sprzedawców, telefonicznych doradców klienta, malarzy. - Z ramienia Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach przygotowaliśmy wszystkie ofert, które są dostępne w naszej bazie, jest ich ok. 380. Są to oferty w różnych branżach, począwszy od zawodów specjalistycznych, kończąc na kelnerach, kucharzach i sprzedawcach - mówiła Paulina Gołąb z Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach.

Swoje oferty pracy przedstawili wystawcy z  m.in. Świętokrzyskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy, Odziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Miejskiego Urzędu Pracy, a także z firm prywatnych z województwa świętokrzyskiego.

Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO STUDIO eM

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna