Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Połącz się z eMką na Twoim smartfonie!

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Połącz się z eMką na Twoim smartfonie!

03 lipca 2015 / Tekst

Jako pierwsza stacja radiowa w naszym mieście wychodzimy naprzeciw nowoczesnym technologią i dla  naszych słuchaczy przygotowaliśmy specjalną , rozbudowaną i bezpłatną aplikacje mobilną „Radio eM 107,9 FM Kielce”, z której będą mogli skorzystać wszyscy posiadacze smartfonów iPhone oraz tych z systemem android. 

Aplikacja umożliwia słuchanie Radia eM Kielce na żywo w każdym zakątku świata. Nie potrzeba do to tego korzystać z  zestawu słuchawkowego. Do posłuchania „Twoich Ulubiony Przebojów" wystarczy bowiem tylko dostęp do połączenia internetowego. 

„Radio eM 107,9 FM Kielce” pozwala szybko i wygodnie przeglądać materiały umieszczane na naszej stronie internetowej. Najważniejsze z nich nieustannie przewijane są na głównej stronie aplikacji.

Przyspieszeniu ulega również kontakt z naszą redakcją. Jeśli zauważycie  coś ciekawego w naszym mieście to za pomocą jednego przycisku będzie połączyć się z reporterami Radia eM Kielce. Równie szybko można wysłać nam sms-a, czy maila. Bardzo ciekawą opcją jest możliwość przesyłania do nas zdjęć prosto z aparatu swojego urządzenia. 

Aplikacja dostępna jest na smartfony iPhone oraz te z systemem typu android. Można ją pobrać darmowo ze sklepu iTunes oraz Google Play.

Pobierz aplikację

Co o aplikacji powiedział jej twórca Maciej Banaszkiewicz z firmy MobApki.pl:

 

ZOSTAW KOMENTARZ