Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Podzielcie się dobrocią. Ostatnie godziny internetowej aukcji „Weź się podziel”

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Podzielcie się dobrocią. Ostatnie godziny internetowej aukcji „Weź się podziel”

Kielce / 10 grudnia 2019 / Tekst

Tylko do północy można licytować przedmioty w ramach internetowej części akcji charytatywnej „Weź się podziel”, współorganizowanej przez Radio eM Kielce i Teatr im. Stefana Żeromskiego oraz Fundację Kochaj mnie. Po prostu. Dotychczas udało się zebrać około 30 tysięcy złotych. 

Liczymy na więcej, zwłaszcza, że cel jest szczytny. W tym roku chcemy pomóc czteroletnim Nikoli Wesołowskiej i Adriankowi Majce oraz Magdalenie Frydrych i jej 10-letniemu synkowi Józiowi. Na facebookowej licytacji można powalczyć o bardzo ciekawe przedmioty przekazane przez naszych darczyńców.

– Na facebook’owym profilu akcji wszyscy dzielą się tym, co mają. Licytujemy tam badania, zabiegi, umiejętności. Można wylicytować torty czy przyjazd kucharza do domu. Licytowaliśmy też wizytę św. Mikołaja – wymienia Aleksandra Niemczyk, współorganizatorka akcji.

Największym zainteresowaniem licytujących cieszy się jak na razie koszulka reprezentanta niemieckich piłkarzy ręcznych, Andreasa Wollfa, której wartość sięgnęła już 1234 zł oraz książka Karola Bieleckiego "Wojownik" z podpisem autora. Jej wartość to póki co 1200 zł. Wylicytować można też samego szefa kuchni restauracji Żółty Słoń. Za przyjazd Tomasza Soczumskiego do domu zaoferowano póki co 900 zł. Kto da więcej?

LICYTACJE NA FACEBOOKU

Jeszcze więcej emocji czeka nas w czwartek w Teatrze im. Stefana Żeromskiego. O godzinie 19 rozpocznie się tam koncert z udziałem artystów takich jak między innymi chór Sond’n’Grace. Również podczas koncertu będzie można licytować cenne pamiątkowe przedmioty.

WIĘCEJ O AKCJI

ZOSTAW KOMENTARZ