Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

[FOTO] Planujesz ślub? Odwiedź dzisiaj Targi Kielce

niedziela, 01 grudnia 2019 11:03 / Autor: Wiktor Żelazny
Wiktor Żelazny

Ślub i wesele to niezwykle ważne wydarzenie w życiu wielu osób, a każdy marzy o tym, by jego były wyjątkowe. Dlatego wszyscy, którzy w najbliższym czasie szykują się do zmiany stanu cywilnego powinni odwiedzić Targi Ślubne.

Na odwiedzających dzisiaj Targi Kielce czeka wiele atrakcji, prezentowane są między innymi suknie ślubne, które będą królowały w przyszłym sezonie: - Czyli kreacje z głębokimi dekoltami i bardzo błyszczące, również modny będzie styl boho. Jeżeli chodzi o kolory, w ostatnim czasie odchodzi się od bieli, zastępuje ją kolor kremowy, śmietankowy i szampański – tłumaczy Agnieszka Brejdak z salonu INES.

Targi ślubne to oczywiście nie tylko suknie, dla panów przygotowano duży wybór garniturów wpisujących się w najnowsze trendy: - Klasyka to coś, co zawsze się sprawdzi: garnitur granatowy lub dwurzędowy albo bardziej elegancki, czyli smoking. Jeżeli chodzi o nowości, to modne są kamizelki odcinające się kolorem od reszty stroju - wyjaśnia Ewa Wyszkowska z firmy VIPO.

Oprócz pokazów ślubnych kreacji uczestnicy mogą liczyć na ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla narzeczonych. Można też skorzystać z szerokiej oferty jubilerskiej i ślubnych aut, a na żywo prezentują się zespoły weselne.

Targi Ślubne potrwają do godziny 17

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO