Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Piknik NATO na Bukówce

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

bobik 750x200

WIADOMOŚCI KIELCE

Piknik NATO na Bukówce

Kielce / 26 lutego 2019 / Tekst

Pokazy walki wręcz, pokazy sprzętu, koncerty i żołnierska grochówka – m.in. takie atrakcje czekają na uczestników pikniku wojskowego „20 lat Polski w NATO”, który odbędzie się 9 marca w Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11. – To jedyna okazja, żeby odwiedzić jednostkę, ponieważ jest ona otwarta dla wszystkich. Zapraszamy grupy zorganizowane, rodziny z dziećmi i każdą osobę zainteresowaną wojskiem. Odbędą się pokazy sprzętu, pokazy walki wręcz, koncerty i  oczywiście nie zabraknie tradycyjnej, żołnierskiej grochówki. Zwiedzającym pokażemy także Salę Tradycji. Przed publicznością wystąpi raper Przemysław Majewski, który będzie rozdawał przybyłym gościom swoje płyty – mówi porucznik Katarzyna Rzadkowska, oficer prasowy CPdMZ.

O godzinie 13 nastąpi ceremonialne podniesienie Flagi RP oraz NATO oraz zostaną odegrane hymny Polski oraz Sojuszu.

Trwa akcja „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”, w związku z tym ważnym elementem wydarzenia będzie możliwość bezpośredniej rozmowy z żołnierzami oraz poznanie możliwości wstąpienia do armii. Piknik potrwa on do godziny 16.

piknik plakat gotowy(1)(1)

ZOSTAW KOMENTARZ