Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Piknik NATO na Bukówce

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Piknik NATO na Bukówce

Kielce / 26 lutego 2019 / Tekst

Pokazy walki wręcz, pokazy sprzętu, koncerty i żołnierska grochówka – m.in. takie atrakcje czekają na uczestników pikniku wojskowego „20 lat Polski w NATO”, który odbędzie się 9 marca w Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11. – To jedyna okazja, żeby odwiedzić jednostkę, ponieważ jest ona otwarta dla wszystkich. Zapraszamy grupy zorganizowane, rodziny z dziećmi i każdą osobę zainteresowaną wojskiem. Odbędą się pokazy sprzętu, pokazy walki wręcz, koncerty i  oczywiście nie zabraknie tradycyjnej, żołnierskiej grochówki. Zwiedzającym pokażemy także Salę Tradycji. Przed publicznością wystąpi raper Przemysław Majewski, który będzie rozdawał przybyłym gościom swoje płyty – mówi porucznik Katarzyna Rzadkowska, oficer prasowy CPdMZ.

O godzinie 13 nastąpi ceremonialne podniesienie Flagi RP oraz NATO oraz zostaną odegrane hymny Polski oraz Sojuszu.

Trwa akcja „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”, w związku z tym ważnym elementem wydarzenia będzie możliwość bezpośredniej rozmowy z żołnierzami oraz poznanie możliwości wstąpienia do armii. Piknik potrwa on do godziny 16.

piknik plakat gotowy(1)(1)

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna