Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Piknik na Placu Artystów

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Piknik na Placu Artystów

Kielce / 08 czerwca 2018 / Tekst

Nożny bilard, kapsuła 5D, ale także darmowe badania – tak wygląda Piknik z okazji 20-lecia województwa świętokrzyskiego zorganizowany na kieleckim Placu Artystów.

Impreza trwa od godziny 16. Oprócz części artystycznej, podczas której występują młodzi świętokrzyscy artyści, wokalista Dariusz Bednarek, czy zespół kabaretowo-wokalny Letni Chamski Podryw, uczestnicy mają okazję zobaczyć wiele interesujących stoisk i wystaw.

Darmowe badania cytologiczne oferuje Świętokrzyskie Centrum Onkologii. – Oferujemy kobietom możliwość zrobienia badań cytologicznych, ale także wszechstronne porady –  mówi Leszek Smorąg ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. W trakcie wydarzenia można również m.in. zmierzyć ciśnienie krwi.

Przygotowano wiele okazji do zabawy dla najmłodszych. Na stoisku Centrum Bajki w Pacanowie można przenieść się w krainę bajki i zrobić selfie z Koziołkiem Matołkiem. – Mamy widowiskowe pokazy naukowe, które z pewnością zainteresują dzieci i dorosłych - tłumaczy z kolei Aleksandra Grad z Centrum Nauki Leonarda da Vinci w Podzamczu.

Jedną z najpopularniejszych atrakcji jest bilard nożny, które wystawiło Kieleckie Centrum Bilardowe, a darmową lemoniadę serwują Wodociągi Kieleckie. W programie także liczne konkursy.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna