Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Patryk jaki z rekomendacją Zbigniewa Ziobry

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Patryk jaki z rekomendacją Zbigniewa Ziobry

Kielce / 21 marca 2019 / Tekst
fot. Bartłomiej Piwoński fot. Bartłomiej Piwoński

Zbigniew Ziobro, szef Solidarnej Polski, zarekomendował w wyborach do eurparlamentu swojego zastępcę. Patryk Jaki startuje z trzeciego miejsca na liście w okręgu świętokrzysko-małopolskim.

– Przed nami bitwa o polskie sprawy w Brukseli. Wiemy wszyscy o tym, że żeby zwyciężać bitwy, trzeba mieć mężnych i profesjonalnych wojowników. Z całą pewnością takim człowiekiem, który zdobył już szlify w polskiej polityce jest mój zastępca, Patryk Jaki – powiedział Zbigniew Ziobro podczas konferencji prasowej w Kielcach.

– Są trzy najważniejsze obszary, w których będę chciał reprezentować godnie mieszkańców województwa świętokrzyskiego i małopolskiego. Pierwszym z nich jest oczywiście obszar bezpieczeństwa w wymiarze walki z przestępczością i korupcją oraz polityki migracyjnej. Jeśli otrzymam mandat, to będę bronił Polskę przed niemądrą polityką migracyjną.  Drugi obszar to walka o charakterze cywilizacyjnym. Europa powstawała na podbudowie tradycji chrześcijańskiej. Dziś z chrześcijaństwem się w niej walczy. Bardzo ważna będzie też walka o pieniądze dla Polski w nowej perspektywie – wymieniał Patryk Jaki.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna