Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Pasażer Flixbusa na trasie Warszawa - Zakopane z koronawirusem!

środa, 25 marca 2020 18:34 / Autor: Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Na stronie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie pojawił się ważny komunikat dla pasażerów, którzy 19 marca jechali busem relacji Warszawa- Zakopane. Jak się okazało, u jednej z osób podróżujących tym autobusem stwierdzono zakażenie COVID 19.

 W związku z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa, wszyscy pasażerowie powinni się poddać kwarantannie. Numer feralnego kursu to P6. Autobus wyjechał dziwiętnastego marca, o 23.45 z Warszawy i przejeżdżał przez Radom, Kielce oraz Kraków.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie prosi wszystkich podróżujących tym kursem o niezwłoczny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną zgodnie z właściwością regionu zamieszkania.

W skontaktowaniu się ze wszystkimi pasażerami, pomagają pracownicy firmy Flixbus.

- FlixBus na bieżąco współpracuje z odpowiednimi służbami i stosuje się do ich wytycznych. Na prośbę Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie, w dniu 23 marca 2020 przekazaliśmy listę pasażerów naszego kursu z 19 marca 2020 roku, relacji Warszawa-Zakopane i obecnie współdziałamy w kierunku namierzenia pasażerów kursu, z którymi nie udało się nawiązać kontaktu. - komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO