Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Zarząd Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Kieleckiej w wydanej przez siebie uchwale udzielił poparcia Wojciechowi Lubawskiemu w wyborach na prezydenta Kielc.

Obecny prezydent Kielc, Wojciech Lubawski zapowiedział, że jeśli wygra wybory, to pożegna się z większością swoich najbliższych współpracowników.

Debaty w „eMce” nie będzie

Kielce / 30 października 2018 /

Europoseł Platformy Obywatelskiej i kandydat Stowarzyszenia Projekt Świętokrzyskie na prezydenta Kielc Bogdan Wenta nie odpowiedział na zaproszenie Radia eM Kielce do wzięcia udziału w debacie wyborczej z obecnym prezydentem Kielc Wojciechem Lubawskim.

Przebywająca z wizytą w Kielcach premier Beata Szydło udzieliła swojego oficjalnego poparcia prezydentowi Kielc, Wojciechowi Lubawskiemu, który już 4 listopada zmierzy się z Bogdanem Wentą w drugiej turze wyborów na włodarza naszego miasta.

Liroy-Marzec popiera Lubawskiego?

Kielce / 29 października 2018 /

Piotr Liroy-Marzec odpowiedział na oświadczenie, jakie do jego wyborców skierował wczoraj prezydent Kielc Wojciech Lubawski. Poniżej publikujemy treść listu, jaki do redakcji przysłał zarząd stowarzyszenia Skuteczni.

Lubawski pozywa w trybie wyborczym

Kielce / 29 października 2018 /

Na kilka dni przed zakończeniem kampanii wyborczej robi się ona coraz bardziej gorąca. Walczący o piątą kadencję obecny prezydent Kielc, Wojciech Lubawski złożył dwa pozwy w trybie wyborczym.

Targi wyróżnione

Kielce / 29 października 2018 /

Targi Kielce zostały wyróżnione nagrodą Innowatory, przyznawaną przez tygodnik Wprost. Kielecki ośrodek wystawienniczy uhonorowano w kategorii „Usługi dla biznesu”.

W niedzielę wieczorem pojawiło się specjalne oświadczenie Wojciecha Lubawskiego skierowane do wyborców Piotra Liroya- Marca. Prezydent Kielc apeluje o poparcie..

Liroy do Wenty: Chcecie rozdać Kielce

Kielce / 28 października 2018 /

W fimie zamieszczonym na swoim profilu na Facebooku, poseł Piotr Liroy-Marzec ostro odniósł się do Bogdana Wenty. Liroy sugeruje, że Bogdan Wenta handluje stanowiskami jeszcze przed wygranymi wyborami. 

Wspólne odśpiewanie hymnu państwowego, marsz ze stumetrową flagą narodową, rekonstrukcje historyczne i koncerty pieśni patriotycznych uświetnią obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbędzie się 11 listopada w Kielcach. Nie zabraknie również imprez towarzyszących, wśród których znajdą się bieg niepodległości czy piknik "Służymy Niepodległej".

 

Wojciech Lubawski uspokaja mieszkańców ulicy Witosa, na której w przyszłym roku rozpocznie się generalna przebudowa. - Jeżeli to ode mnie będzie zależało, to gwarantuje, że tranzytu tutaj nie będzie - mówił obecny włodarz miasta.

W siedzibie Nadleśnictwa Kielce odbyły się uroczystości upamiętniające 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości i 100-lecie utworzenia Nadleśnictwa Kielce. Z tej okazji odsłonięto pamiątkowy obelisk oraz posadzono Dąb Pamięci.

Strona 9 z 875

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna