Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Nowi funkcjonariusze złożyli ślubowanie

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Nowi funkcjonariusze złożyli ślubowanie

03 października 2018 / Tekst

37 nowych funkcjonariuszy wstąpiło w szeregi świętokrzyskiej policji. Nowoprzyjęci złożyli uroczyste ślubowanie. Rotę przysięgi przyjął Komendant Wojewódzki Policji inspektor Dariusz Augustyniak.

Wśród nowych policjantów jest Joanna Zawadzka, która podkreśliła, że służba jest jej życiowym powołaniem. –Jest to trudne zadanie, ale wybrałam taką pracę ponieważ chce pomagać innym ludziom. Wstąpienie w szeregi policji nie było łatwe, musiałam przejść przez szereg wyzwań, a kolejne są przede mną, jednak wiem, że dam radę bo to moje życiowe marzenie – dodała policjantka.

- W przyszłym tygodniu każdy z nowych policjantów wyjedzie na sześciomiesięczne szkolenie, po którym odbędzie się adaptacja zawodowa. Dopiero wtedy z odpowiednią wiedzą z zakresu przepisów prawa i taktyki policyjnej oraz umiejętnościami strzeleckimi, wrócą do swoich macierzystych jednostek na terenie naszego województwa. Tam już po adaptacji zawodowej na stałe wypełniać będą przydzielone obowiązki służbowe - tumaczy Komendant Wojewódzki Policji inspektor Dariusz Augustyniak.

Podczas uroczystości wręczono także odznaczenia dla policjantów i pracowników policji za zasługi oraz długoletnią służbę. Podczas uroczystości wręczono także odznaczenia dla policjantów i pracowników policji za zasługi oraz długoletnią służbę.

ZOSTAW KOMENTARZ