Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Minister Zbigniew Ziobro w Kielcach

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Minister Zbigniew Ziobro w Kielcach

11 października 2018 / Tekst

Zbigniew Ziobro minister sprawiedliwości i prokurator generalny spotkał się z mieszkańcami Kielc, aby podsumować dotychczasową pracę na rzecz mieszkańców województwa świętokrzyskiego, a także planów i pomysłów na rozwój regionu. Podczas spotkania zostali także zaprezentowani kandydaci ugrupowania startujący w wyborach samorządowych.

Konferencję rozpoczęło przemówienie Mariusza Goska, sekretarza generalnego Solidarnej Polski, który podsumował działanie biura poselsko-senatorskiego Zbigniewa Ziobry i Jacka Włosowicza. -Do biura poselsko-senatorskiego wpłynęło ponad 9 tys. spraw. 117 spraw  w zakresie postępowań przygotowawczych, które zostały wzruszone na skutek działań nadzorczych prokuratury, która wykazała się niezwykłą sprawnością. Oprócz tego ponad 400 interwencji dotyczących samorządów. Efekty pracy są widoczne i realne - podkreślił Mariusz Gosek.

Minister Zbigniew Ziobro Podkreślił, że Zjednoczona Prawica chce zmieniać Polskę na lepsze. -Chcemy zmieniać województwo świętokrzyskie by było piękniejsze, by mogło się lepiej rozwijać  i by efektywnie wykorzystywało fundusze europejskie.   Te fundusze nie powinny być wykorzystywane w sposób sprzeczny z ich przeznaczeniem, kosztem mieszkańców województwa, co działo się w wielu przypadkach - dodał prokurator generalny.

W spotkaniu wziął również udział prezes świętokrzyskich struktur PiS poseł Krzysztof Lipiec. -My w świętokrzyskim zbudowaliśmy silne listy. Dziękuję, że Solidarna Polska wzmocniła je znakomitymi osobistościami, które jeszcze bardziej je wzmacniają. Mam przekonanie, że razem jako obóz patriotyczny zmienimy oblicze świętokrzyskiej ziemi, bo ten region na to zasługuje - dodał poseł Lipiec.

Podczas wizyty w Kielcach Zbigniew Ziobro zarekomendował świętokrzyskich kandydatów Solidarnej Polski w wyborach samorządowych, wśród nich są m.in. Mariusz Gosek, Grzegorz Banaś i Zbigniew Krakowiak.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna