Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Lubawski i Wenta podsumowali kampanię

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Lubawski i Wenta podsumowali kampanię

Kielce / 02 listopada 2018 / Tekst

4 listopada odbędzie się II tura wyborów na prezydenta Kielc. Dzień przed ciszą wyborczą kandydaci na to stanowisko podsumowali mijającą kampanię wyborczą.

Wojciech Lubawski dziękował mediom za zaangażowanie w proces informowania społeczeństwa. Wystosował także specjalny list do mieszkańców Kielc. - Mam wielkie przekonanie, że Kielce dalej się będą rozwijać i dalej będą tak piękne jak dzisiaj - mówił podczas konferencji.

Obecny prezydent namawiał też do pójścia na wybory  - To jest obowiązek każdego obywatela, jeśli chce mieć wpływ na to co się dzieję w mieście. Ma wtedy też takie moralne prawo, żeby później dyskutować - stwierdził Lubawski.

Podobnego zdania był Bogdan Wenta, który swoje spotkanie zorganizował na Placu Artystów. Zapowiedział też, że o głosy kielczan będzie walczyć do północy. - Toczy się rozgrywka i jesteśmy aktywni. Mamy jeszcze dzisiaj zaplanowany dzień. Nasza drużyna jest zgodna, że Kielce potrzebują zmiany. Ten dzień będzie jeszcze pracowity - mówił europarlamentarzysta.  

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna