Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Lombard gwiazdą Sylwestra w Kielcach

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Lombard gwiazdą Sylwestra w Kielcach

Kielce / 27 grudnia 2017 / Tekst
fot. Piotr Michalec fot. Piotr Michalec

Kielczanie, którzy nie zaplanowali jeszcze, gdzie spędzą noc sylwestrową mogą powitać Nowy Rok na Rynku, na tradycyjnym "Sylwestrze pod Gwiazdami".

Zabawa rozpocznie się o godz. 21.15 konkursami z atrakcyjnymi nagrodami dla publiczności. W tym roku gwiazdą wieczoru będzie zespół "Lombard". Koncert rozpocznie się o godz. 22.40. 

Przez cały wieczór czas uczestnikom tegorocznej imprezy będzie umilać kielecka formacja młodego pokolenia - Kabaret Czwarta Fala, organizując różnorodne zabawy.Kabaret ma na koncie kilka autorskich programów, które poprzez dawkę pozytywnej energii i emocji, są doskonale przyjmowane przez publiczność. Od godziny 21.30 na Rynku odbywać się będzie plenerowa dyskoteka, którą poprowadzi DJ Jacobe.

O północy życzenia noworoczne złoży mieszkańcom prezydent Kielc. Z pewnością niezapomnianych wrażeń dostarczy pokaz fajerwerków, który rozpocznie się tuż po północy. Sylwester zakończy się ok. godz. 1 w nocy. Ponadto każdy uczestnik sylwestrowej zabawy na Rynku, który wrzuci do oznaczonych koszy butelkę po napoju, weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych upominków.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna