Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
lotto082020

MIASTO

Koronawirus. Targi wydały komunikat dotyczący organizacji imprez targowych

środa, 04 marca 2020 16:35 / Autor: Piotr Natkaniec
Piotr Natkaniec

Targi Kielce opublikowały specjalny komunikat dotyczący organizacji najbliższych imprez targowych. Wszystkie odbędą się zgodnie z planem.

"Informujemy, że pracujemy zgodnie z kalendarzem targów i żadna z imprez nie została odwołana, jak również nie uległy zmianie terminy planowanych wydarzeń", czytamy w komunikacie.

"Podczas organizowanych w Targach Kielce wydarzeń stosowane są najwyższe środki bezpieczeństwa sanitarnego: zwielokrotnione dezynfekowanie powierzchni balustrad, klamek i luster, zakup maseczek ochronnych oraz zamieszczenie pojemników z płynem dezynfekcyjnym. Do dyspozycji gości jest punkt medyczny z lekarzem dyżurującym. Stale monitorujemy sytuację na świecie, stosując się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Głównego Inspektora Sanitarnego. Nasze działania pozostają w zgodzie z decyzjami administracyjnymi, które są dla nas nadrzędne. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco", dodaje kierownictwo Targów.

Przypomnijmy, że od 13 do 15 marca odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki zasobami Leśnymi Las – Expo. Udział w wydarzeniu potwierdziło 700 wystawców.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO