Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Kongres Biur Rachunkowych w Targach

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Kongres Biur Rachunkowych w Targach

Kielce / 07 listopada 2018 / Tekst

Od 22 do 23 listopada w Targach Kielce odbędzie się I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych. Wydarzenie to doskonała okazja do pogłębiania partnerskich relacji i wspólnego spojrzenia na przyszłość sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

– Jest ono skierowane do księgowych, właścicieli biur rachunkowych oraz dostawców dla tego sektora. Kongres będzie poświecony głównie tematyce zarządzania kosztami, sposobom sprzedaży usług oraz zmianom w przepisach prawnych – mówi Bożena Staniak, wiceprezes Targów Kielce. – Myślę, że takie spotkanie jest niezbędne dla biur rachunkowych i przedstawicieli biznesu. Dlatego? Przyczyna jest bardzo prosta – przedsiębiorcy powinni dowiedzieć się, jaką wartość dla prowadzonej działalności niesie ze sobą dobry księgowy, czy biuro rachunkowe – mówi Jerzy Koniecki, wiceprezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Kongres będzie podzielony na dwie części: warsztatową i wykładową. Wezmą w nich udział wybitni goście i prelegenci tacy jak Tadeusz Kościński i Mariusz Haładyj, podsekretarze stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, czy Jerzy Koniecki. – Żyjemy i pracujemy w czasach, w których szybko następuje wiele zmian zarówno w przepisach podatkowych, czy rachunkowych, jak i w obsłudze klientów. Warto wymienić się doświadczeniami i wiedzą z osobami liczącymi się w branży finansowej i rachunkowej – wyjaśnia Bożena Staniak.

Podczas wydarzenia prelegenci podejmą tematy zarządzania kosztami, sposobów sprzedaży usług, zmian w przepisach oraz doboru klientów, w celu zwiększenia przychodów. Uczestnicy pochylą się także nad wiodącym tematem Kongresu, czyli nowymi technologiami w pracy księgowych.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna