Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Kolporter wspiera Koronę. Umowa podpisana na 5 lat

środa, 08 stycznia 2014 14:43 / Autor: Maciej
Maciej

W środę klub Korona Kielce oraz firma Kolporter nawiązały współpracę sponsorską.  Dzięki niej przez najbliższe pięć lat (co najmniej do końca czerwca 2018 roku) stadion w Kielcach nosił będzie nazwę Kolporter Arena.

Oba podmioty nie podały faktycznej sumy transakcji, jednak nieoficjalnie mówi się o kwocie ponad 2 mln zł. – Intensywne rozmowy trwały dość długo, ale cieszę się, że w końcu mogliśmy sfinalizować tę umowę. Dobrze się stało, że to właśnie firma Kolporter z Kielc stała się naszym sponsorem. Od teraz obiekt, na którym gra Korona będzie nosić nazwę Kolporter Arena. Chciałbym, żeby większość kieleckich firm nas wspierała. Mam nadzieję, że kiedyś staniemy się drugą Katalonią, gdzie nie wypada nie pomagać swojemu klubowi – mówi Tomasz Chojnowski, prezes kieleckiego klubu.

– Jesteśmy w kieleckim sporcie aktywni od wielu lat – dodaje Grzegorz Fibakiewicz, wiceprezes zarządu Kolportera. – Cieszymy się, że od teraz możemy wspierać także Koronę. Jest nam tym bardziej miło, że oprócz wsparcia dla pierwszego zespołu klub prowadzi szkolenie młodzieży. Odczuwamy dużą satysfakcję z tytułu pomocy młodym piłkarzom. Według pierwszych projektów graficznych już wkrótce na wysokości zadaszenia stadionu od ulicy Ściegiennego pojawi się duży napis Kolporter Arena. Mniejsze bannery rozmieszczone zostaną wewnątrz i przed obiektem.

Przypomnijmy, że Kolporter jest największym dystrybutorem prasy i jednym z największych dystrybutorów towarów FMCG w naszym kraju. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Spółka zbudowała największą w Polsce, zlokalizowaną w sklepach detalicznych, sieć terminali do sprzedaży doładowań prepaid. Terminale realizują również płatności i usługi elektroniczne. Kolporter jest właścicielem ponad 950 saloników prasowych (w tym ponad 140 salonów Top-Press).

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO