Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»[FOTO] Kieleckie mamy na pikniku na Stadionie. Dużo atrakcji

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

[FOTO] Kieleckie mamy na pikniku na Stadionie. Dużo atrakcji

Kielce / 16 czerwca 2019 / Tekst

Mamy z Kielc (i nie tylko) spotkały się dziś na Pikniku Kielckich Mam w Lesie Miejskim obok parku linowego na kieleckim Stadionie. W trakcie imprezy nie zabrakło atrakcji, wymiany doświadczeń i ploteczek przy kubku kawy.

Na pikniku można było skorzystać z porad specjalistów od rozwoju dziecka i dowiedzieć się na przykład, co robić, by stymulować rozwój intelektualny przedszkolaka, albo jak przez bajkę przekazywać maluchowi pozytywne wartości. Pediatra, dr Monika Działowska, uczulała rodziców na pięć ich zachowań, którymi szkodzą dziecku i nawet o tym nie wiedzą. Doktor Aleksandra Gładyś-Jakubczyk dzieliła się wiedzą na temat tego, co jest ważne w ciągu pierwszych stu dni życia dziecka.

Była też strefa aktywnej zabawy, a w niej między innymi zajęcia sportowe, warsztaty dla dzieci z Montessori Kielce, zumba dla najmłodszych oraz rodziców, ogródek zabaw z klockami oraz jazdy próbne rowerkami i hulajnogami.

Nie zabrakło atrakcji dla samych mam: strefy piękna czyli bezpłatnych zabiegów kosmetycznych, depilacji oraz zajęć organizowanych pod hasłem "Wróć do formy".

ZOSTAW KOMENTARZ