kibicuj

Na antenie: Letnie Studio eMki
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Kielce promują się z J. Piłsudskim

Na antenie: Letnie Studio eMki
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Kielce promują się z J. Piłsudskim

Kielce / 09 sierpnia 2017 / Tekst

Kilkanaście billboardów, prezentujących sylwetkę marszałka Józefa Piłsudskiego i jego bliskie związki z Kielcami zawisło w dziewięciu miastach Polski. To kampania promocyjna organizowana przez Miasto Kielce, którego marszałek jest honorowym obywatelem.

Akcja ma również związek z przypadającą 150. rocznicą urodzin Józefa Piłsudskiego oraz tym, że rok 2017 został ustanowiony jako rok Józefa Piłsudskiego. Banery z herbem stolicy województwa świętokrzyskiego eksponowane są od sierpnia do końca września w Gdańsku, Krakowie, Olsztynie, Rzeszowie, Wrocławiu, Szczecinie, Warszawie, Łodzi oraz w Kielcach, gdzie prezentowane są na telebimach na terenie miasta, a od 16 sierpnia pojawią się również na billboardach. 

W ramach obchodów Roku Józefa Piłsudskiego w naszym mieście zorganizowanych zostanie wiele różnorodnych imprez, jak koncerty, konkursy, wystawy czy wydarzenia plenerowe. Najbliższe z nich już w sobotę - 12 sierpnia, w dniu wejścia Marszu Szlakiem I Kompanii Kadrowej do Kielc. Tego dnia na Rynku od godz. 16.00 odbywać się będzie wakacyjny rodzinny „Piknik z Legionistami”. 

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna