Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
lotto082020

MIASTO

Kids' Time znowu rekordowy

środa, 21 lutego 2018 13:05 / Autor: Jakub Nogaj
Jakub Nogaj

Po raz dziewiąty do Kielc zawitały Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów Dla Matki i Dziecka Kids’ Time. Jest to przegląd najnowszych osiągnięć w branży dziecięcej. Ponad 500 wystawców przyjechało z 21 krajów. Zainteresowanie było tak duże, że do 7 hal, którymi dysponuje kielecki ośrodek, dobudowana została jeszcze jedna.

Nazwa tego wydarzenia jest jednak bardzo mylna. Nie jest ono skierowane do rodziców, którzy chcieliby spędzić na nim miło czas ze swoimi dziećmi.

- Są to targi biznesowe. Rozmawiamy o tym, w jaki sposób możemy razem współpracować. Myślimy, co jeszcze zrobić, aby polepszyć nasze relacje i trafić do klienta – mówił przedstawiciel firmy CYBEX, Paweł Palmowski.

Ekspozytorzy w swojej ofercie mieli takie produkty, jak wózki, nosidełka, foteliki dla dzieci oraz zabawki. Firma gb pochwaliła się najmniejszym wózkiem na świecie, który wpisany jest do Księgi Rekordów Guinnessa.

- Jest to najmniejszy wózek. Po złożeniu, mieści się on w torbie po laptopie. Jego rozmiar nie zmniejsza w żadnym stopniu funkcjonalności – podsumował Paweł Palmowski.

Design i praktyczność – te dwie cechy próbują łączyć producenci, aby osiągnąć produkt idealny. Fotelik dla dziecka, który możemy schować do torebki, zapominając, że w ogóle go mamy? Też był.

- Jest on 10 razy mniejszy, niż tradycyjne foteliki. Mieści się w tornistrze lub damskiej torebce. Sprawdza się w sytuacjach, gdy nie mamy go przy sobie – w taksówce, w wynajętym samochodzie, chociażby na wakacjach. Nie zmienia to jednak poziomu bezpieczeństwa, który zapewnia w stu procentach – mówiła Agnieszka Paszyńska z działu sprzedaży firmy Mifold.

Targi, które rozpoczęły się w środę, potrwają do piątku.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO