kibicuj
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Magiczne Zakończenie Wakacji na Kadzielni
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Magiczne Zakończenie Wakacji na Kadzielni

12 lipca 2018 / Tekst

Anna Wyszkoni, Margaret, Kabaret Moralnego to tylko część gwiazd, które wystąpią podczas tegorocznego Festiwalu „Magiczne Zakończenie Wakacji Kielce 2018”. Dwudniową imprezę zaplanowano na 25 i 26 sierpnia.

Publiczność siedząca na widowni w Amfiteatrze Kadzielnia oraz miliony widzów Polsatu na żywo, przed telewizorami będą mieli okazję bawić się przy największych hitach kabaretowych i przebojach muzycznych lata 2018.

 -Festiwal co roku zyskuje ogromną popularność, ogląda go blisko 3 miliony osób. To bardzo ważne, że ten ogólnopolski festiwal zagościł w naszym mieście i oby pozostał tu na zawsze – podkreślił Jacek Kowalczyk Dyrektor Departamentu Promocji, Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego.

-Promocja regionu przez eventy jest niezwykle skuteczna. Doświadczamy tego od lat, zaczęliśmy z „Sabatem”, weszliśmy w „Galę Kabaretową” i to wszystko świetnie funkcjonuje. Takie wydarzenia pozwalają nam dotrzeć do bardzo szerokiej grupy odbiorów – powiedział Adam Jarubas Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

Galę jak co roku poprowadzą członkowie Kabaretu Skeczów Męczących, oni przygotowują również scenariusz całego wydarzenia. .  -Naszym wielkim marzeniem od zawsze było zorganizowanie wielkiego festiwalu kabaretowego w Kielcach i to się udało, dzięki wsparciu władz województwa. W tym roku współprowadzącą festiwalu będzie Ola Szwed. Zaprosiliśmy fantastyczne osobowości polskiej sceny kabaretowej , które zaprezentują zarówno dobrze już znane sceny, jak i zupełne  nowości – podkreślił Karol Golonka z Kabaretu Skeczów Męczących.

25 sierpnia podczas Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej wystąpią:

-Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć z Kabaretu Moralnego Niepokoju

-Mikołaj Cieślak i Michał Czernecki

-Kabaret Nowaki

-Formacja Chatelet

-Kabaret K2

-Kabaret Jurki

-Kabaret Czesufal

-Igor Kwiatkowski

-Andrzej Poniedziałek i gospodarze wydarzenia czyli kabaret Skeczów Męczących

W drugim dniu imprezy 26 sierpnia już po raz trzeci, Radio RMF FM i Telewizja POLSAT wspólnie wybiorą największy hit tegorocznych wakacji. Na scenie zobaczymy m.in. Annę Wyszkoni, Margaret, Sławomira oraz Michała Szczygła. Organizatorzy zapowiadają, że na scenie pojawią się również trzy wielkie gwiazdy zagraniczne, których nazwisk nie zdradzają.

Transmisja obu koncertów będzie można obejrzeć na żywo w telewizji POLSAT 25 i 26 sierpnia, od godziny 20.05. Wydarzenie współorganizują Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Agencja Artystyczna „Eskander”.

odbędzie się „na żywo” w telewizji POLSAT 25 i 26 sierpnia, od godziny 20.05.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna