kibicuj

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Darmowe badania oczu

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Darmowe badania oczu

17 kwietnia 2018 / Tekst
źródło:pixabay źródło:pixabay

Z darmowych badań przesiewowych w kierunku chorób plamki żółtej i AMD będzie można skorzystać 27 kwietnia w  Poradni Okulistycznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Należy jednak wcześniej się zapisać. Szczegóły poniżej.

- Do udziału w akcji, zapraszani są pacjenci powyżej 45. roku życia, który dotychczas nie byli leczeni w ramach Programu Lekowego AMD. W trakcie konsultacji, otrzymają materiały informacyjne na temat objawów i profilaktyki AMD, a także możliwości szerszej diagnostyki i konieczności regularnych badań okulistycznych oraz samokontroli określonymi testami - informuje Anna Mazur Kałuża, rzecznik lecznicy.

Badania odbędą się 27 kwietnia, w godzinach 8-13, w Poradni Okulistycznej przy ulicy Artwińskiego 1. Aby skorzystać z badań należy wcześniej zarejestrować się pod numerem telefonu 41 367 15 54.  Telefonować można w dni powszechnie, w godzinach 10-13.30.

Liczba pacjentów, którzy będą mogli skorzystać z badań jest ograniczona!

Organizatorem badań jest Klinika Okulistyki WSzZ oraz Świętokrzyski Oddział Stowarzyszenia Zwyrodnienia Plamki Związanego z Wiekiem (AMD).

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna