Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»[GŁOSUJ] Strefa Kibica na stadionie. Handlarze z centrum zdziwieni

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

[GŁOSUJ] Strefa Kibica na stadionie. Handlarze z centrum zdziwieni

Kielce / 21 maja 2019 / Tekst

W poniedziałek prezydent Bogdan Wenta poinformował, że strefa kibica na Final Four w Kolonii zostanie zorganizowana na stadionie lekkoatletycznym obok Hali Legionów. Przedsiębiorcy z centrum miasta są zaskoczeni tą decyzją.

- Jest duże zainteresowanie różnych grup, a ulokowanie strefy na stadionie lekkoatletycznym gwarantuje nam wypełnienie boiska i wspólne przeżywanie emocji w Kolonii. Gdyby pogoda splatała figla, to mamy blisko Halę Legionów i możemy przenieść tam telebim - tłumaczył prezydent Kielc.

W komentarzach w mediach społecznościowych część kielczan pisze, że lokalizacja strefy jest za daleko od centrum i może wystąpić problem komunikacyjny. Internauci podkreślają też, że w przypadku ostrego słońca trudno będzie wytrzymać na środku stadionu.

Zdziwieni są również handlarze z centrum Kielc. - Miasto miało zająć się budzeniem śródmieścia, a tymczasem nie chce ustawić telebimu na Rynku, co do którego istnieje pewność, że będzie pełny podczas meczów Vive. Nawet w przypadku brzydkiej pogody. To jest dla mnie kompletnie niezrozumiała sytuacja - mówi jeden z kieleckich przedsiębiorców, który chce zachować anonimowość.

- Bez komentarza - tak odniósł się do całej sprawy Sebastian Michalski, przedsiębiorca, który od lat jest organizatorem "Budzenia Sienkiewki".

Jesteśmy ciekawi, gdzie Twoim zdaniem powinna być strefa kibica? Weź udział w naszej sondzie na facebooku:ZOSTAW KOMENTARZ