Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Głosowanie od 8 czerwca

poniedziałek, 01 czerwca 2015 16:09 / Autor: Maciej Urban
Maciej Urban

Głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego coraz bliżej. Jeszcze tylko do piątku potrwa weryfikacja nadesłanych pomysłów, natomiast już za tydzień kielczanie zaczną wybierać najciekawsze projekty do realizacji.

Będzie z czego wybierać. Spośród 150 pomysłów, do kolejnego etapu przejdzie ponad setka. Jak podkreśla wiceprezydent Tadeusz Sayor, pozostałe zostały odrzucone z przyczyn formalnych. Zdarzało się, że w zgłoszeniach brakowało wymaganych 15 podpisów, brakowało numeru PESEL, bądź skala działania przekraczała jednoroczny zakres prac.

Na te nieodrzucone można będzie głosować już od 8 czerwca. Będzie mógł to zrobić każdy kielczanin, który ukończył 16 lat. Krzyżyk na karcie można postawić tylko raz, ale przy dowolnej liczbie zadań.

Głosować można za pośrednictwem strony internetowej www.um.kielce.pl, wysyłając list, lub w lokalach poszczególnych siedzib Urzędu Miasta.

Wybór najlepszych pomysłów w ramach tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego potrwa do 21 czerwca. Wyniki poznamy 3 lipca.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO