Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

"Gdzie jakości sześć, tam nie ma co jeść" - rozmowa z okazji Dnia Kobiet

Właściwemu odżywianiu, zdrowiu oraz jakości żywności będzie poświęcone spotkanie "Gdzie jakości sześć, tam nie ma co jeść" z Katarzyną Bosacką oraz europosłanką Różą Thun. Odbędzie się ono w najbliższą sobotę, 7 marca o godzinie 17.30 w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej.

Na spotkaniu będzie także mowa o wysiłkach Brukseli na rzecz likwidacji tzw. "podwójnej jakości produktów". Czy dbamy wystarczająco o naszą dietę? Jak się nie dać oszukać i wybrać produkty o najlepszej jakości? Która z nacji w UE odżywia się najlepiej? Czy dieta ma wpływ na temperaturę politycznego sporu w Polsce i w Brukseli? Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć Katarzyna Bosacka i Róża Thun.

Spotkanie odbędzie się w przeddzień Dnia Kobiet, dlatego zaproszone są na nie szczególnie kobiety. Jednak mile widziani będą także ojcowie, mężowie, partnerzy, bracia i kuzyni.

Katarzyna Bosacka - dziennikarka, ekspertka zdrowego żywienia, autorka programów "Wiem, co jem" oraz kanału youtubowego "Eko-Bosacka"

Róża Thun - europosłanka, wiceprzewodnicząca Komisji Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów, czterokrotna laureatka nagrody MEPAwards, autorka przepisów zakazujących stosowanie produktów podwójnej jakości w UE.

Rejestracja na: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxdvhZLhBp6QFUpZ3vmwlJP110DkwacvD14O2-BUXPc68lLg/viewform?vc=0&c=0&w=1&usp=mail_form_link Będzie ona również możliwa przed samym spotkaniem.

Poniżej link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/2570687669859104/ 

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO