Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»[FOTO] Planujesz ślub? Odwiedź dzisiaj Targi Kielce

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

[FOTO] Planujesz ślub? Odwiedź dzisiaj Targi Kielce

Kielce / 01 grudnia 2019 / Tekst

Ślub i wesele to niezwykle ważne wydarzenie w życiu wielu osób, a każdy marzy o tym, by jego były wyjątkowe. Dlatego wszyscy, którzy w najbliższym czasie szykują się do zmiany stanu cywilnego powinni odwiedzić Targi Ślubne.

Na odwiedzających dzisiaj Targi Kielce czeka wiele atrakcji, prezentowane są między innymi suknie ślubne, które będą królowały w przyszłym sezonie: - Czyli kreacje z głębokimi dekoltami i bardzo błyszczące, również modny będzie styl boho. Jeżeli chodzi o kolory, w ostatnim czasie odchodzi się od bieli, zastępuje ją kolor kremowy, śmietankowy i szampański – tłumaczy Agnieszka Brejdak z salonu INES.

Targi ślubne to oczywiście nie tylko suknie, dla panów przygotowano duży wybór garniturów wpisujących się w najnowsze trendy: - Klasyka to coś, co zawsze się sprawdzi: garnitur granatowy lub dwurzędowy albo bardziej elegancki, czyli smoking. Jeżeli chodzi o nowości, to modne są kamizelki odcinające się kolorem od reszty stroju - wyjaśnia Ewa Wyszkowska z firmy VIPO.

Oprócz pokazów ślubnych kreacji uczestnicy mogą liczyć na ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla narzeczonych. Można też skorzystać z szerokiej oferty jubilerskiej i ślubnych aut, a na żywo prezentują się zespoły weselne.

Targi Ślubne potrwają do godziny 17

ZOSTAW KOMENTARZ