Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Dzień Otwarty w NFZ

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Dzień Otwarty w NFZ

12 września 2015 / Tekst

W trosce o tych, którzy na co dzień nie mają czasu, by załatwić sprawy związane z ubezpieczeniem zdrowotnym, pracownicy   Świętokrzyskiego  Oddziału Wojewódzkiego NFZ po raz kolejny otworzyli placówkę w sobotę. Oprócz dyżuru pracowników zorganizowane zostały także lekcje udzielania pierwszej pomocy.

Podczas Dnia Otwartego w NFZ, wszyscy chętni mogli między innymi: sprawdzić swoje ubezpieczenie i porozmawiać z konsultantem o prawie do bezpłatnych świadczeń medycznych, wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) i dowiedzieć się, jakie gwarantuje nam świadczenia. Jak podkreśla Beata Szczepanek, Rzecznik prasowy Świętokrzyskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ wszystko po to, by dać szansę tym, którzy nie mają czasu tego zrobić w pozostałe dni tygodnia. – Myślę, że ta idea jest bardzo słuszna. Na co dzień nie zawsze jest czas, by przyjść spokojnie porozmawiać i pozałatwiać wszystkie sprawy. A w takie dni jak te można to zrobić dużo szybciej, bo bez kolejki i beż stresu, że możemy spóźnić się do pracy – mówi rzecznik.

12 września to także Międzynarodowy Dzień Udzielania Pierwszej Pomocy, dlatego przed siedzibą Funduszu w Kielcach Kielecka Grupa Ratownicza PCK uczyła zainteresowanych, jak poprawnie należy udzielać pierwszej pomocy.

Dla wszystkich tych, którzy nie mogli uczestniczyć w Dniu Otwartym NFZ i nie usłyszeli podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy, najważniejsze instrukcje przedstawia Rafał Maziejuk z Grupy Ratownictwa PCK w Kielcach

Aby zobaczyć zdjęcia z wydarzenia kliknij TUTAJ

ZOSTAW KOMENTARZ