Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Dzień Kobiet w Świętokrzyskim Centrum Onkologii

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Dzień Kobiet w Świętokrzyskim Centrum Onkologii

08 marca 2018 / Tekst

Dziś Dzień Kobiet. Niestety są wśród nas też panie, które ze względu na chorobę nie mogą cieszyć się tym dniem razem ze swoimi bliskimi. Mowa chociażby o pacjentkach Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Na szczęście pojawił się ktoś, kto umilił im to święto. Mowa o śpiewaku  Wojciechu Bardowskim, który specjalnie dla pacjentek ŚCO oraz damskiej części personelu medycznego zaśpiewał  w murach lecznicy.

- Kiedy ksiądz kapelan zapytał mnie, czy wystąpiłbym przed pacjentkami lecznicy zgodziłem się od razu. Dla mnie to ogromna satysfakcja, że w tym ważnym dla kobiet dniu mogłem sprawić im radość. Wierzę w to, że dobro wraca dlatego chętnie angażuję się w tego typu akcje - powiedział Wojciech Bardowski.

Koncertu wysłuchała między innymi Renata Kucharzyk. - To cudowna niespodzianka i wspaniała terapia, odskocznia od codziennych problemów zdrowotnych, które przecież nie są błahe.  To miłe, że są ludzie, którzy o nas pamiętają. Cieszę się również, że dyrekcja tego szpitala dba o to, żebyśmy mogli czuć się tu jak najlepiej - powiedziała pacjentka.

Stanisław Góźdź, dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Onkologii składając wszystkim paniom życzenia z okazji ich święta, przypomina o cennym darze jakim jest możliwość skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych. Mowa oczywiście o cytologii i mammografii - badaniach, które mogą uratować życie.  

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna