Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
lotto082020

MIASTO

Do awansu tylko jeden krok

wtorek, 03 marca 2015 11:23 / Autor: Maciej
fot. Mateusz Kępiński (CKsport.pl)
Maciej

Effector przed kolejnym meczem w ramach fazy play-off PlusLigi. Siatkarze z Kielc zagrają drugie starcie z AZS Częstochową. Pierwsze zostało pewnie wygrane 3:0, dlatego dziś podopieczni Dariusza Daszkiewicza nie muszą wiele zrobić, by dostać się do kolejnej rundy.

 

Żeby Effector zakończył pojedynek z AZS-em, musi wygrać dwa sety. Tylko tyle i aż tyle wystarczy, by znaleźć się w grupie walczącej o miejsca 5-12. Na zwycięzcę z pary Kielce – Częstochowa czeka Cuprum Lubin. Przegrana drużyna zmierzy się natomiast z BBTS-em Bielsko-Biała w walce o miejsca 13-14.

Kielecki Effector może mieć jednak spore problemy z ograniem drużyny przyjezdnej. Nie pomoże brak dwóch przyjmujących. Zarówno Adrian Staszewski, jak i Rozalin Penchev nie będą do dyspozycji trenera Dariusza Daszkiewicza.

Do długiej listy nieobecnych dochodzi Adrian Buchowski, który nabawił się kontuzji łydki podczas poprzedniej potyczki, nie jest w stanie zagrać i nie wiadomo jeszcze, ile potrwa jego przerwa w grze. Uraz leczy także Kolumbijczyk Humberto Machacon, który  podczas pierwszego spotkania nie znalazł się nawet w kadrze meczowej.

Początek meczu rewanżowego pomiędzy Effectorem Kielce a AZS-em dziś o godzinie 18 w Hali Legionów.

 

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO