Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Dla domu, ogrodu i nie tylko

piątek, 07 kwietnia 2017 17:20 / Autor: Piotr Wójcik
Piotr Wójcik

Weekend w Targach Kielce upływa pod znakiem dużych imprez adresowanych do osób, które planują remont domu czy urządzenie ogrodu, a także szykują się na wypoczynek na łonie natury.

Sympatycy budownictwa mieszkaniowego i aranżacji wnętrz nie mogli pod koniec tygodnia nie zajrzeć do hal przy ulicy Zakładowej. Z myślą o nich już od kilkunastu lat organizowane są targi „Dom”. Stały się one miejscem wymiany pomysłów i inspiracji dla każdego, kto planuje zmienić swoje cztery kąty. To niepowtarzalna okazja, by zapoznać się z nowinkami technicznymi w budownictwie mieszkaniowym czy trendami w urządzaniu wnętrz. Na targach można też spotkać się i porozmawiać z najlepszymi specjalistami z branży.

A skoro mowa o domach, to nie sposób nie wspomnieć o ogrodach. Równolegle do targów „Dom” w kieleckich halach wystawienniczych trwają targi „Ogród i Ty”. Wystawcy prezentują drzewa, kwiaty, meble, ozdoby – czyli wszystko, co potrzebne, aby nasze ogrody i balkony wyglądały niepowtarzalnie. „Ogród i Ty” to okazja nie tylko do zrobienia wiosennych zakupów, ale również do zasięgnięcia rad architektów ogrodów.

Wypoczynek przestaje być dla Polaków wyborem między spędzeniem popołudnia w ogrodzie a wczasami w obleganym kurorcie. Chętnie decydujemy się na agrowczasy. Gdzie najlepiej je zarezerwować? Tego można się dowiedzieć podczas IX Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki „Agrotravel”. Wszystkie imprezy rozpoczęły się dziś, a zakończą w niedzielę.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO