Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Mateusz Żelazny
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Dla domu i ogrodu

Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Mateusz Żelazny
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Dla domu i ogrodu

07 kwietnia 2016 / Tekst

Od 8 do 10 kwietnia w kieleckich halach wystawienniczych potrwają targi DOM oraz OGRÓD i TY. To również czas AGROTRAVEL czyli ekspozycji, która zainteresuje pasjonatów turystyki wiejskiej.

Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM odbędą się po raz dwudziesty trzeci. Na miejscu można będzie zapoznać się z ofertą firm budowlanych, będzie można także spotkać się z architektami czy specjalistami od wystroju wnętrz oraz aranżacji ogrodu. W ubiegłym roku targi w tym czasie odwiedziło 20 tysięcy zwiedzających a ponad 300 wystawców z całego kraju prezentowało swoje najnowsze produkty. Organizatorzy wydarzenia liczą, że ta edycja imprezy okaże się jeszcze lepsza.

Podobnie długą historię mają Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY. Podczas wiosennej edycji wydarzenia można będzie poznać najnowsze trendy w ogrodnictwie. Dostępne będą różnorodne sadzonki, dzięki którym łatwiejsza stanie się aranżacja ogrodu tak, by odpowiadał potrzebom użytkowników.

Z kolei VIII Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL organizatorzy określają jako najbarwniejsze targi w Polsce. Mają one na celu promocję produktów związanych z turystyką wiejską i agroturystyką. Zwiedzającym towarzyszyć będą zespoły folkowe. Nie zabraknie przysmaków kuchni tradycyjnej. To okazja do poznania kultury różnych regionów. W minionym roku ekspozycja zajęła 2200 mkw powierzchni. Swoją ofertę zaprezentowało 160 wystawców z Polski i Europy.

Od 8 do 10 kwietnia w Targach Kielce zaplanowano też międzynarodowe targi kontraktacyjne - International Home and Garden Accessories Expo HOME & GARDEN.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

Jeden procent

banner edukacja ekonomiczna