Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Decyzja Suchańskiego w połowie lipca

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Decyzja Suchańskiego w połowie lipca

Kielce / 11 czerwca 2018 / Tekst

Kamil  Suchański zdementował plotki dotyczące jego rezygnacji z kandydowania na stanowisko prezydenta Kielc. Polityk  podkreślił, że nie było oficjalnej decyzji o jego kandydaturze na to stanowisko, więc nie można mówić o jej wycofaniu. Decyzji możemy spodziewać się w połowie lipca, kiedy zostaną ogłoszone wybory.

Polityk zdementował także plotki dotyczące szantażowania go i zdyskredytowania ze względu na rzekome popełnienie przez niego przestępstwa. Dodał również, że jest mieszkańcem Kielc i tutaj płaci podatki, co część osób podważa twierdząc, że mieszka w Zagnańsku.

- Nie interesuje mnie władza dla władzy, mam co robić w swoim życiu zawodowym. Polityka będzie mnie ograniczać jako przedsiębiorcę, ale ja chcę traktować to jak misję ­- powiedział polityk podczas poniedziałkowej konferencji prasowej.

Niezależnie od podjętego stanowiska  stowarzyszenie Bezpartyjny i  Niezależny wystawi swoje listy do Rady Miasta. Nazwiska tych osób również będą podane w połowie lipca. Pomimo tego, że ostatnie słowo nie padło Suchański deklaruje, że jego program wyborczy został przygotowany.

Tekst: Magdalena Nowak

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna