Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Być, albo nie być. Trudny Transfer

czwartek, 13 lutego 2014 13:17 / Autor: Maciej
Maciej

Było wielkie zwycięstwo, oczywista porażka. Teraz czas na kolejne trudne spotkanie. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza zagrają u siebie z Transferem Bydgoszcz, jaki bardzo dobre mecze przeplata słabymi występami.

Taka dyspozycja plasuje ich na 10 miejscu. Kielce są nad bydgoską ekipą, co nie znaczy, że łatwo będzie z nią wygrać. Głównie przez ostatnie dobre zakupy, Transfer w końcu zaczął grać lepiej. „Silniejsi” nie znaczy „nie do pokonania”.

– Musimy zdobyć punkty jeżeli chcemy nadal marzyć o wejście do najlepszej ósemki. Transfer ma ciągle taką samą szansę na play-off'y jak i my. Będzie to ciężki mecz – komentuje Dariusz Daszkiewicz.

Adrian Buchowski wspomina starcie poprzedniej rundy pomiędzy kieleckim zespołem, a Transferem. – Ten mecz był debiutem Heynen'a w Polsce. Ewidentnie nam nie wyszło. Zawsze ciężko się gra kiedy zespół zmienia trenera. Grałem w trzech takich meczach i wszystkie przegrałem. Teraz mam nadzieję, że nie będzie już tego elementu zaskoczenia i zdobędziemy trzy punkty.

Rywalizacja pomiędzy Effectorem, a Transferem już jutro (piątek) o godzinie 18. Starcie odbędzie się w kieleckiej Hali Legionów.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO