Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Bogdan Wenta: To szczególny wieczór dla Kielc

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Bogdan Wenta: To szczególny wieczór dla Kielc

Kielce / 04 listopada 2018 / Tekst

Bogdan Wenta został zwycięzcą wyborów na prezydenta Kielc. Według oficjalnych wyników podanych przez Państwową Komisję Wyborczą uzyskał 61,25 proc. głosów i w drugiej turze pokonał dotychczasowego prezydenta, Wojciecha Lubawskiego.

– Zgodzimy się wszyscy, że to ważny i szczególny wieczór dla Kielc. Dlatego dziękuję serdecznie wszystkim kielczanom za udział w dzisiejszych wyborach. Oczywiście, ten wynik cieszy. Moja natura mówi jednak, że musimy być cierpliwi, dopóki Państwowa Komisja Wyborcza nie policzy wszystkich głosów – mówił podczas wieczoru wyborczego prezydent-elekt. – Program, który zaprezentowałem będę realizował bardzo konsekwentnie i wierzę w to, że ciężką pracą przekonamy także tych, którzy nie są jeszcze zdecydowani – dodał.

Jedną z pierwszych zapowiedzi Bogdana Wenty jest włączenie elementów programu wyborczego głównych kontrkandydatów do realizowanej przez niego polityki. – Pozwólcie, że podziękuję za wsparcie Arturowi Gieradzie, Marcinowi Chłodnickiemu i Krzysztofowi Adamczykowi. Projekty, które zaproponowałem będą realizowane. Z tego miejsca dziękuję także prezydentowi Wojciechowi Lubawskiemu za dotychczasową pracę dla dobra Kielc. Czeka nas ciężka praca oparta na jawności, transparentna, przyjazna dla mieszkańców i oparta na dialogu, bo to było i pozostanie dla mnie i dla naszej drużyny podstawowym fundamentem budowania naszego zaufania – zapowiadał zwycięzca wyborów prezydenckich. Bogdan Wenta zaprezentował również radnych Kielc z KWW Projekt Świętokrzyskie wybranych w tegorocznych wyborach.

Kadencja dotychczasowego prezydenta zakończy się 16 listopada.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna