Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Bogdan Wenta: To szczególny wieczór dla Kielc

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Bogdan Wenta: To szczególny wieczór dla Kielc

Kielce / 04 listopada 2018 / Tekst

Bogdan Wenta został zwycięzcą wyborów na prezydenta Kielc. Według oficjalnych wyników podanych przez Państwową Komisję Wyborczą uzyskał 61,25 proc. głosów i w drugiej turze pokonał dotychczasowego prezydenta, Wojciecha Lubawskiego.

– Zgodzimy się wszyscy, że to ważny i szczególny wieczór dla Kielc. Dlatego dziękuję serdecznie wszystkim kielczanom za udział w dzisiejszych wyborach. Oczywiście, ten wynik cieszy. Moja natura mówi jednak, że musimy być cierpliwi, dopóki Państwowa Komisja Wyborcza nie policzy wszystkich głosów – mówił podczas wieczoru wyborczego prezydent-elekt. – Program, który zaprezentowałem będę realizował bardzo konsekwentnie i wierzę w to, że ciężką pracą przekonamy także tych, którzy nie są jeszcze zdecydowani – dodał.

Jedną z pierwszych zapowiedzi Bogdana Wenty jest włączenie elementów programu wyborczego głównych kontrkandydatów do realizowanej przez niego polityki. – Pozwólcie, że podziękuję za wsparcie Arturowi Gieradzie, Marcinowi Chłodnickiemu i Krzysztofowi Adamczykowi. Projekty, które zaproponowałem będą realizowane. Z tego miejsca dziękuję także prezydentowi Wojciechowi Lubawskiemu za dotychczasową pracę dla dobra Kielc. Czeka nas ciężka praca oparta na jawności, transparentna, przyjazna dla mieszkańców i oparta na dialogu, bo to było i pozostanie dla mnie i dla naszej drużyny podstawowym fundamentem budowania naszego zaufania – zapowiadał zwycięzca wyborów prezydenckich. Bogdan Wenta zaprezentował również radnych Kielc z KWW Projekt Świętokrzyskie wybranych w tegorocznych wyborach.

Kadencja dotychczasowego prezydenta zakończy się 16 listopada.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna