Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Akademickie i Młodzieżowe Targi Pracy

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Akademickie i Młodzieżowe Targi Pracy

23 października 2017 / Tekst

Ponad 40 wystawców, doradcy zawodowi a także przedstawiciele kieleckich instytucji będą czekać na wszystkich zainteresowanych w Bibliotece Głównej Politechniki Świętokrzyskiej. 24 października odbędą się tam VIII Akademickie i Młodzieżowe Targi Pracy. 

VIII Akademickie i Młodzieżowe Targi Pracy to stały punkt Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. - Staramy się, żeby uczestnicy warsztatów, paneli dyskusyjnych, prezentacji i szkoleń, mogli od razu wypróbować swoje umiejętności i spotkać się z pracodawcami. Targi to świetna okazja dla firm i instytucji na pozyskanie nowych pracowników, zgromadzenie dokumentów aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych rekrutacji i budowanie marki dobrego pracodawcy w atrakcyjnej grupie docelowej –informują organizatorzy.  

Podczas imprezy na wszystkich zainteresowanych będzie czekało 45 wystawców. – Wśród ofert znajdą się propozycje pracy między innymi dla inżynierów, programistów, informatyków, chemików, pracowników administracji, księgowości i wiele innych.  Specjalne oferty zostaną przygotowane dla osób, które biegle posługują się językiem angielskim. Przekrój będzie bardzo duży – informuje Małgorzata Baran z Miejskiego Urzędu Pracy.

Na tegoroczną edycję targów przygotowano także specjalny punkt informacyjny na temat funduszy unijnych. –  Przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego podpowie jak i gdzie ubiegać się o fundusze na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Będą też przedstawiciele ZUS, którzy poinformują jakie składki obowiązują osoby prowadzące firmę – wymienia Małgorzata Baran.

W ramach wydarzenia zaplanowano także prezentację pt. „Wybrane elementy Prawa Pracy i BHP”. Poprowadzą ją przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy.  

Akademickie i Młodzieżowe Targi Pracy odbędą się w Bibliotece Głównej Politechniki Świętokrzyskiej (Kielce, aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 7) we wtorek 24 października w godzinach od 10:00 do 12:30.

Imprezę organizują: Miejski Urząd Pracy w Kielcach i Akademickie Centrum Kariery Politechniki Świętokrzyskiej.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna