Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»A może na grilla? W tych miejscach można go urządzić

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

bobik 750x200

WIADOMOŚCI KIELCE

A może na grilla? W tych miejscach można go urządzić

Kielce / 15 sierpnia 2019 / Tekst
A może na grilla? W tych miejscach można go urządzić Fot. Bartłomiej Piwoński

Gdzie w naszym mieście można legalnie urządzić grilla? Podpowiadamy.

Stadion Leśny

Najwięcej możliwości daje w tym zakresie Stadion Leśny, który jest równocześnie najbardziej popularny. Znajdziemy tam 3 małe wiaty (stół z siedziskami, palenisko) oraz 1 dużą (stoły z ławami, 2 paleniska do palenia ognisk, 1 grill, kosze na śmieci). Bezpłatnej rezerwacji należy dokonywać pod numerem 41 36 76 583. Drewno lub węgiel należy zapewnić sobie samemu.

Park Dygasińskiego

Podobnie jest w Parku Dygasińskiego, gdzie również musimy przyjść z własny drewnem lub węglem. W tym przypadku rezerwacja nie jest wymagana, a korzystanie jest bezpłatne. Do dyspozycji mamy dwie wiaty grillowe ze stołami z ławkami, a do tego piłkarzyki i stolik szachowy.

Ogród Doświadczeń Energetycznego Centrum Nauki

Najnowszym miejscem na grillowej mapie Kielc są okolice Kieleckiego Parku Technologicznego przy ul. Olszewskiego 6. Są tam 2 wiaty grillowe (4 grille, stoły z siedziskami, kosze na śmieci). Rezerwacja przy małych grupach nie jest wymagana. Przy  wynajmie ogrodu na wyłączność należy zadzwonić do obsługi KPT. Podobnie jest z opłatami: za grilla dla małej grupy nic nie zapłacimy, a przy wynajmie całego ogrodu opłata jest ustalana indywidualnie. 

ZOSTAW KOMENTARZ