Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Dziewczyny na Politechniki!

poniedziałek, 31 marca 2014 12:36 / Autor: Małgorzata Cioroch
Małgorzata Cioroch

Zwiedzanie uczelnianych laboratoriów, wykład popularno-naukowy, prezentacja oferty kształcenia, spotkania ze studentkami - tak w skrócie wygląda program Dnia Otwartego Tylko dla Dziewczyn na Politechnice Świętokrzyskiej. Akcja odbędzie się w najbliższy czwartek 3 kwietnia o godzinie10.

Zwrot podatków

Już po raz siódmy uczelnie techniczne zapraszają uczennice szkół ponadgimnazjalnych na specjalnie przygotowany dla nich Dzień Otwarty. Celem projektu jest przekonanie dziewczyn, że studia na kierunkach technicznych i ścisłych są dla nich doskonałym pomysłem na życie. 15 uczelni technicznych i 6 wydziałów ścisłych uniwersytetów przygotowało specjalny program. Panie, które odwiedzą Politechnikę Świętokrzyską będą mogły m.in. zwiedzić Wydział Inżynierii Środowiska Geomatyki i Energetyki oraz Wydział Mechatroniki.
W programie Dnia Otwartego na Politechnice Świętokrzyskiej jest także Bieg w kasku - nietypowy minimaraton, którego uczestniczki mają przebiec cały dystans nie tracąc z głowy kultowego kasku akcji "Dziewczyny na politechniki!". Więcej informacji na www.dziewczynynapolitechniki.pl

Nowy numer!
31/2020 31/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO