Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań

czwartek, 04 czerwca 2020 13:47 / Autor: Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Dzięki mundurowym z Komisariatu Policji IV w Kielcach, w środę nie doszło do tragedii. Policjanci dostali wtedy zgłoszenie o kobiecie, która nie nawiązuje kontaktu z rodziną, nikt nie wiedział też, gdzie może ona przebywać. Ostatecznie funkcjonariusze odnaleźli ją dzisiejszej nocy w samochodzie, na parkingu w Cedzynie.

Zgłoszenie o zaginięciu 47-latki wpłynęło do policjantów wczoraj przed godziną 22. Mieszkanka miasta była zaniepokojona tym, że od godzin popołudniowych nie ma żadnego kontaktu ze swoją siostrą. Poszukiwaniem kobiety zajęli się mundurowi z komisariatu przy ulicy Śniadeckich w Kielcach.

Policjanci dokładnie sprawdzali wszystkie informacje, które mogły pomóc w odnalezieniu zaginionej. Ustalili, jakim pojazdem poruszała się kielczanka oraz gdzie mogła pojechać.  

Po godzinie pierwszej w nocy stróże prawa dotarli na parking w Cedzynie. Odnaleźli tam auto zaginionej - 47-latka była w środku, jednak kontakt był z nią bardzo utrudniony. Okazało się, że kobieta wcześniej zażyła znaczną ilość tabletek. Dzięki szybkiej pomocy 47-latka trafiła do szpitala.

Nowy numer!
27/2020 27/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ