Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Kina letnie wchodzą do Kielc. Dwie propozycje na lato

czwartek, 07 maja 2020 20:19 / Autor: Piotr Natkaniec
Piotr Natkaniec

Mieszkańcy Kielc będą mieli alternatywę w stosunku do zamkniętych przez pandemię koronawirusa sal kinowych. W okresie letnim czekają nas dwie propozycje kin letnich.

19 czerwca zostanie otwarte "Letnie Auto Kino Kielce".

-"Letnie Auto Kino będzie realizowane zgodnie z przyjętymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej. Stale obserwujemy etapy odmrażania gospodarki i jak tylko dostaniemy "zielone światło" zaprosimy Was na najlepsze kino w mieście! Niemalże codziennie na dużym ekranie będziemy wyświetlać popularne i lubiane przez kinomaniaków filmy. Będziecie mogli je oglądać w swoim samochodzie, a dźwięk będzie nadawany przez fale radiowe. Datę rozpoczęcia działalności Letniego Auto Kina wyznaczyliśmy optymistycznie na 19 czerwca, jednak zastrzegamy sobie prawo do zmiany tej daty w związku z panującymi regulacjami ograniczającymi na ten moment działalność tego rodzaju przedsięwzięć", czytamy na stronie wydarzenia na Facebook'u.

Z kolei 5 lipca odwiedzi nas "Kino Samochodowe" Klubu Młodych Liderów. Pokazy filmowe organizowane będą na dużych parkingach. Każdy z nich pomieści 100-150 samochodów. Film zobaczymy na ogromnym ekranie o powierzchni 72 metrów kwadratowych, a dźwięk wysyłany falami radiowymi dobiegnie prosto do samochodów.

Więcej informacji można znaleźć również na Facebook'u na stronie wydarzenia.

Nowy numer!
31/2020 31/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO