Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Urząd Miasta rozszerzył aplikację "Idea Kielce: Na Wynos, Na Dowóz"

czwartek, 09 kwietnia 2020 15:14 / Autor: Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Ponad 80 kieleckich lokali gastronomicznych dołączyło do platformy internetowej "Idea Kielce: Na Wynos, Na Dowóz", którą przygotowało Biuro Smart City Urzędu Miasta. Swoją działalność postanowili rozszerzyć także właściciele sklepów, którzy oferują zakupy przez internet lub telefon oraz ich dowóz do domu.

Pożyczka okey

Celem platformy "Idea Kielce: Na Wynos, Na Dowóz" jest promocja kieleckich restauracji oraz sklepów, które ze względu na epidemię koronawirusa musiały ograniczyć swoją działalność. Jednocześnie jest to pomocne narzędzie dla mieszkańców, którzy mogą znaleźć pełną ofertę w jednym miejscu.

- W naszej aplikacji powstała specjalna, osobna kategoria, w której swoją ofertę mogą zaprezentować właściciele sklepów, oczywiście całkowicie bezpłatnie - mówi Tomasz Porębski, rzecznik prezydenta Kielc.

Aby propozycje sklepu pojawiły się w aplikacji, należy wypełnić specjalny formularz zamieszczony na stronie. Z tej możliwości skorzystali już pierwsi przedsiębiorcy. Aplikacja jest dostępna pod adresem: https://nawynos.kielce.eu

Nowy numer!
22/2020 22/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ