Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

„Święta Wojna” powraca

wtorek, 10 marca 2015 13:33 / Autor: Maciej
Fot. Patryk Ptak
Maciej

„Święta Wojna” już dziś! W Hali Legionów naprzeciw siebie staną Vive Tauron Kielce oraz Orlen Wisła Płock. Prawdopodobnie będzie to najciekawsze spotkanie PGNiG Superligi w tej rundzie.

Pikanterii dodaje fakt, że oba zespoły znalazły się w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Wiadomo już, że dzisiejszy pojedynek obejrzy komplet kibiców. – Każdy zawodnik, obojętnie w jakim sporcie, lubi, gdy na mecze przychodzi dużo kibiców i jest doping. To musi być spektakl – komentuje przed meczem Manuel Strlek, zawodnik drużyny miejscowej.

Nic dziwnego, że również i tym razem wszystkie miejsca zostały wyprzedane. „Święta Wojna”, pomimo coraz wyraźniejszych różnic w poziomie sportowym między Kielcami, a Płockiem, wciąż budzi ogromne emocje. – To są fajne mecze do oglądania i grania. Każdy walczy nie na 100 procent, a nawet na 200. Wszyscy chcą dać z siebie wszystko. Nie patrzymy na ten poprzedni mecz w Płocku, bo teraz będzie nowy pojedynek. Oni mieli nowy zespół wtedy, a teraz w każdym kolejnym pojedynku grają lepiej – dodaje Strlek.

Pojedynek Vive Tauronu z Orlen Wisłą Płock rozpocznie się o godzinie 18.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO