Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

WIADOMOŚCI KIELCE

Okres letni sprzyja wypoczynkowi nad różnymi zbiornikami wodnymi. Niestety, częściej dochodzi też do wypadków. Od początku roku utonęło osiem osób. W wakacje – pięć.

Publikowanie osobistych zdjęć na portalach społecznościowych, robienie zakupów na niesprawdzonych stronach internetowych, otwieranie spamu – pozornie błahe zachowania mogą być niebezpieczne. Skala cyberprzestępczości jest coraz większa.

27-latek, oskarżony o napaść na swoją znajomą, został zatrzymany w Kielcach we wtorek. Mężczyzna ukradł kobiecie telefon oraz portfel ze wszystkimi dokumentami. Okazuje się, że miał więcej podobnych przestępstw na koncie.

Zaginął Edward Łabudzki

środa, 21 sierpnia 2019 11:44

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Starachowic, Edwarda Łabudzkiego Poszukiwany ma 86 lat,  20 sierpnia około godz. 13 wyszedł z domu i jak dotąd nie wrócił. Nie nawiązał również kontaktu z rodziną.

Długi weekend był czasem wzmożonych kontroli na drogach. Jednak jak widać, nie wszystkim dają one do myślenia. W ciągu ostatnich 24 godzin świętokrzyscy funkcjonariusze zatrzymali sześciu nietrzeźwych kierujących.

W nocy z niedzieli na poniedziałek, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach dostali zawiadomienie, że na stacji benzynowej w Miedzianej Górze tankujący nie zapłacił za paliwo. Kierowcę zatrzymano w Piekoszowie, okazało się że był pijany.

Strona 1 z 70