Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Firma ITS Michalczewski, która złożyła najbardziej korzystną ofertę w przetargu na obsługę komunikacji na terenie Kielc i 9 ościennych gmin dostarczyła niezbędne dokumenty do Zarządu Transportu Miejskiego. Jesli urzędnicy pozytywnie je zweryfikują od 1 stycznia 2018 zmieni się przewoźnik w Kielcach. 

Po złożeniu najbardziej korzystnej oferty przetargowej firma ITS Michalczewski jest na ostatniej prostej do podpisania wartej ponad 600 milionów złotych umowy z Zarządem Transportu Miejskiego na obsługę linii autobusowych na terenie Kielc i 9 ościennych gmin. Musi teraz przedstawić gdzie zlokalizuje swoją bazę oraz skąd weźmie autobusy i kierowców.

Firma ITS Michalczewski złożyła najbardziej korzystną cenowo ofertę w przetargu na obsługę linii autobusowych w Kielcach. Do przetargu przystąpiło jeszcze Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej.

Prokuratura Rejonowa postawiła zarzut usiłowania zabójstwa Marianowi S., który w poniedziałek zaatakował nożem swojego kolegę w zajezdni Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji przy ul. Jagiellońskiej. 

Kieleccy rajcy na czwartkowej sesji Rady Miasta po raz drugi odrzucili projekt uchwały dotyczący darmowych przejazdów autobusami dla emerytów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. 

Emeryci z MPK nie pojadą za darmo

piątek, 21 października 2016 09:26

Radni odrzucili projekt uchwały dotyczący darmowych przejazdów autobusami dla emerytów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Z taką inicjatywą wystąpił poseł Prawa i Sprawiedliwości, Bogdan Latosiński. 

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay