Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»KIELCE

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KIELCE

Na ferie z kartą EKUZ

poniedziałek, 23 stycznia 2017 13:17

Ferie zimowe za pasem, a więc i sezon urlopowy. Wybierając miejsce na wypoczynek warto przy okazji pomyśleć o zdrowiu i bezpieczeństwie.  Leczenie poza granicami naszego kraju może wiele nas kosztować. By te koszty ograniczyć, warto mieć ze sobą Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Poniedziałek na drogach – wypadek w Celinach na DK73

poniedziałek, 09 stycznia 2017 13:30

Spore utrudnienia czekają kierowców podróżujących z Kielc w kierunku Tarnowa. W Celinach w powiecie kieleckim zderzyły się dwa samochody osobowe. Nie ma informacji o poszkodowanych. Zablokowany jest jeden pas ruchu. Samochody przejeżdżają w tym miejscu wahadłowo. 

AKTL. Sobota na drogach

sobota, 17 grudnia 2016 10:33

Droga krajowa numer 7 na odcinku Kielce-Kraków przez kilka godzin była zablokowano po wypadku, do którego doszło dziś rano w Wodzisławiu w powiecie jędrzejowskim. Na czas usuwania skutków zdarzenia policja wyznaczyła objazd drogą techniczną.

Cztery osoby zostały ranne w wyniku wypadku do jakiego doszło na drodze krajowej nr 7 w Ignacówce w powiecie jędrzejowskim. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych – porsche cayenne oraz toyoty. W południe doszło do wypadku także na drodze krajowej nr 74 między Mniowem a Smykowem.

Weekend na drogach - Zablokowana "siódemka"

piątek, 02 grudnia 2016 20:56

Weekend na drogach - poważne utrudnienia na "siódemce"
Uwaga podróżujący z Kielc do Krakowa. Po wypadku samochodu ciężarowego w sobotę wieczorem zablokowana jest krajowa siódemka w Wodzisławiu (powiat jędrzejowski) W ocenie drogowców utrudnienia mogą potrwać do północy z piątku na sobotę.

Wypadek przy ulicy Sandomierskiej. Duży samochód ciężarowy zjechał z drogi i uderzył w budynek. Naczepa pojazdu zastawiła jezdnię. Są utrudnienia w poruszaniu się autem w tamtym rejonie.

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay