Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»KIELCE

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KIELCE

Prokuratura Rejonowa Kielce-Wschód skierowała do Sadu Rejonowego w Kielcach akt oskarżenia przeciwko 25 osobom podejrzanym o wyłudzenie ponad 100 tys. zł ze Świętokrzyskiego oddziału NFZ. Chodzi o nieprawidłowości, które zdaniem śledczych miały miejsce w latach 2014-2015 na oddziale ginekologiczno-położniczym szpitala w Opatowie.

Rok nowości w służbie zdrowia

wtorek, 10 stycznia 2017 16:51

To będzie rok szeregu reform w służbie zdrowia – powiedziała w rozmowie z Radiem eM Beata Szczepanek, rzecznik świętokrzyskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

Pacjent w nowym roku

wtorek, 03 stycznia 2017 13:59

Więcej leków na liście 75 plus, nowe programy lekowe i rozszerzenie już istniejących oraz obniżka kilkuset cen leków – to najmocniejsze akcenty nowej listy leków refundowanych, która funkcjonuje od początku stycznia.

Kiebzak pokieruje NFZ

poniedziałek, 05 września 2016 15:43

Małgorzata Kiebzak wygrała konkurs na dyrektora świętokrzyskiego oddziału NFZ. Ministerstwo Zdrowia skierowało pismo w sprawie jej powołania do przewodniczącego rady świętokrzyskiego oddziału NFZ. Rada ma 14 dni na wydanie opinii w tej sprawie. Nie jest ona jednak wiążąca. 

W sprawie szpitala w Opatowie

czwartek, 04 sierpnia 2016 15:25

Poseł PiS Anna Krupka interweniowała w sprawie nieprawidłowości w szpitalu powiatowym w Opatowie. Teraz biuro otrzymało odpowiedź od Dyrekcji Świętokrzyskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Kielcach.

Poseł Anna Krupka podjęła interwencję w sprawie szpitala w Opatowie. Według informacji przekazanych jej przez Stowarzyszenie „Lepsze Jutro” w lecznicy zarządzanej przez sosnowiecką spółkę „Centrum Dializa” dochodzi do sporych zaniedbań, które zagrażają zdrowiu pacjentów.  

Strona 1 z 7

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay