online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Narodowe Siły Rezerwowe... rosną w siłę

piątek, 03 lutego 2017 13:50

140 osób, w tym 34 kobiety, złożyło na Placu Wolności w Kielcach przysięgę wojskową elewów służby przygotowawczej do Narodowych Sił  Rezerwowych.

Zapraszają na wojskowy festyn

czwartek, 12 stycznia 2017 16:17

Podobały wam się wojskowe pokazy, które latem towarzyszyły szczytowi NATO w Warszawie? Przygotujcie się na powtórkę. W najbliższą sobotę na Placu Wolności w Kielcach od godziny 12 będziemy mogli zobaczyć występy orkiestr wojskowych oraz zasiąść za sterami czołgu Leopard czy opancerzonego transportera Rosomak. Piknik pod hasłem „Bezpieczna Polska” organizowany jest w związku z przyjazdem do naszego kraju amerykańskich żołnierzy, którzy mają wzmocnić wschodnią flankę Sojuszu Północno-Atlantyckiego. 

Bukówka nadal bez wody

piątek, 28 października 2016 11:23

Żołnierze z jednostki wojskowej na Bukówce i mieszkańcy tamtejszego osiedla nadal nie mogą spożywać bieżącej wody. W poniedziałek w wodzie wykryto bakterie e-coli.

Na sprzedaż

czwartek, 06 października 2016 14:34

Zabytkowa kamienica u zbiegu ulic Wesołej i Mickiewicza w Kielcach została wystawiona na sprzedaż. Agencja Mienia Wojskowego cenę wywoławczą za narożny budynek z 1870 roku ustaliła na 1,1 mln zł. Przetarg planowany jest na 7 grudnia. To będzie druga próba sprzedaży tej kamienicy.

Zbrojenie międzynarodowe trwa

wtorek, 06 września 2016 13:46

614 firm z 30 krajów świata prezentuje swoją ofertę na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego. Odwiedziliśmy już część stoisk. Oto, co można na nich spotkać.

Strona 1 z 4

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay