Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Sędziowie dzielili się doświadczeniem

czwartek, 22 września 2016 15:34

Polscy i ukraińscy sądownicy dzielą się wiedzą na temat wykorzystania nowych technologii w wymiarze sprawiedliwości. Na międzynarodowej konferencji zorganizowanej w kieleckim Sądzie Okręgowym pojawili się prawnicy z obwodu kijowskiego i lwowskiego.

Zbierają opatrunki

poniedziałek, 18 lipieca 2016 20:31

Uczestnicy Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej rozpoczęli zbiórkę środków opatrunkowych. Zostaną one przekazane na Ukrainę do tamtejszych szpitali. Zbiórka potrwa do 23 lipca.

Wojciech Lubawski prezydent Kielc został uhonorowany najwyższym odznaczeniem Ukrainy. Jest to Order Księcia Jarosława Mądrego. – Premier wręczając mi nagrodę powiedział kilka ciepłych słów o mnie, o Kielcach i, o Polsce. Czułem się wyjątkowo wyróżniony, wręcz wzruszony - mówi Wojciech Lubawski prezydent Kielc.

Pomogą uchodźcom z Ukrainy

czwartek, 14 kwietnia 2016 14:23

Na czwartkowej sesji Rady Miasta, radni przyjęli projekt uchwały dotyczący pomocy rodzinie polskiego pochodzenia ze wschodniej Ukrainy objętej działaniami wojennymi.

Ukraina chce nawiązać współpracę

środa, 01 kwietnia 2015 13:20

Delegacja Obwodu Winnickiego w Kielcach. Przedstawiciele z Ukrainy spotkali się z wojewodą świętokrzyskim. Polacy chcą pomóc wschodnim sąsiadom zwalczać bezrobocie.

Ukraina w Kielcach

wtorek, 24 czerwca 2014 10:38

Instytut Designu Kielce zaprasza na wystawę Lwowskiej Szkoły Designu, której wernisaż odbędzie się 26 czerwca o godz. 18:00 w Galerii Głównej. 

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay