Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»KIELCE

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KIELCE

Prokuratura Rejonowa Kielce-Wschód skierowała do Sadu Rejonowego w Kielcach akt oskarżenia przeciwko 25 osobom podejrzanym o wyłudzenie ponad 100 tys. zł ze Świętokrzyskiego oddziału NFZ. Chodzi o nieprawidłowości, które zdaniem śledczych miały miejsce w latach 2014-2015 na oddziale ginekologiczno-położniczym szpitala w Opatowie.

Starosta popełnił przestępstwo?

wtorek, 23 sierpnia 2016 14:05

Czy starosta opatowski Bogusław Włodarczyk popełnił przestępstwo podczas ostatniej sesji powiatu? Posłanka Anna Krupka i tamtejszy radny Tomasz Stańko podejrzewają, że tak. Sesja miała dotyczyć przyszłości szpitala w Opatowie. W jej trakcie w obecności radnych, mediów i mieszkańców starosta odczytał raport dotyczący śmierci pacjentki, która zmarła po porodzie w lecznicy. W Prokuraturze Okręgowej w Kielcach zostało złożone zawiadomienie o tym wydarzeniu wraz z załączonym nagraniem dźwiękowym. 

W sprawie szpitala w Opatowie

czwartek, 04 sierpnia 2016 15:25

Poseł PiS Anna Krupka interweniowała w sprawie nieprawidłowości w szpitalu powiatowym w Opatowie. Teraz biuro otrzymało odpowiedź od Dyrekcji Świętokrzyskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Kielcach.

Poseł Anna Krupka podjęła interwencję w sprawie szpitala w Opatowie. Według informacji przekazanych jej przez Stowarzyszenie „Lepsze Jutro” w lecznicy zarządzanej przez sosnowiecką spółkę „Centrum Dializa” dochodzi do sporych zaniedbań, które zagrażają zdrowiu pacjentów.  

Remonty na drodze nr 9

wtorek, 07 czerwieca 2016 13:50

Rozpoczynają się remonty na drodze nr 9 w Opatowie, Klimontowie i Pęchowie. Na wymienionych fragmentach trasy obowiązywał będzie ruch wahadłowy. Prace mają się zakończyć w połowie lipca.

Opatów doczeka się obwodnicy

piątek, 01 kwietnia 2016 15:04

Umowa na wykonanie dokumentacji niezbędnej do zaprojektowania i budowy obwodnicy Opatowa w ciągu drogi ekspresowej S74 i drogi krajowej nr 9 została podpisana w kieleckim Oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay